AKTUÁLNÍ VÝBĚR ČLÁNKŮ A ROZHOVORŮ

Kontakt pro média:

MgA. Petra Srbová

TELEFON
+420 737 945 208


EMAIL
tomasvanek.info@gmail.com


PRO ZAJÍMAVOST:

Vůbec první větší mediální zmínka o Tomášovi je z roku 2009, kdy s ním vyšel rozhovor v časopisu pro teenagery COSMOGIRL. 
Otištěnou stránku si můžete přečíst po rozkliknutí obrázku právě zde. 

image

ČLÁNEK

VÁNOČNÍ KONCERT ZDARMA PRO DĚTI A SENIORY

Herec a zpěvák Tomáš Vaněk připravil svůj sólový vánoční koncert, který se uskuteční v sobotu 18. 12. ve Sboru českých bratří v Mladé Boleslavi. Koncert se rozhodl Tomáš zdarma zpřístupnit všem seniorům nad 65 let a dětským domovům.

image

VIDEO ROZHOVOR

MILOVNÍK Z ČARODĚJKY VANĚK: NUCENÁ PAUZA PŘIŠLA VHOD

Zpěvák a herec Tomáš Vaněk, který se od 3. září vrací do role milovníka Fyiera v muzikálovém hitu Čarodějka, byl rád, že mu pandemie a nucená divadelní pauza poskytla čas, který věnoval nemocné mamince. Podívejte se na video!

image

ČLÁNEK

MUZIKÁLOVÁ HVĚZDA TOMÁŠ VANĚK:
TENTOKRÁT TROCHU JINAK

Herec a zpěvák Tomáš Vaněk připravuje v Theatre Royal na dva sobotní podzimní večery 23. 10. a 13. 11. 2021 unikátně intimní, interaktivní koncertní sólo show za doprovodu klavíristy Young Jerry Lee.

image

ČLÁNEK

VANĚK JE MUZIKÁLOVÝ HEREC ROKU. PORAZIL I VOJTU DYKA!

„Chvíli jsem myslel, že se mi to zdá, ale opravdu jsem převzal cenu, kterou udílí 15 divadelních kritiků a publicistů, a to jako Muzikálový herec roku 2018! Velmi si toho vážím a děkuji!“  

image

ROZHOVOR

TOMÁŠ VANĚK: LÉTAT, ČI STÁT? CO SI MÁŠ PŘÁT SPÍŠ?

Před pár lety se na pražské muzikálové scéně objevilo dílo, které je bez nadsázky možné nazvat důležitým milníkem ve vývoji tohoto žánru, a svého času způsobilo na Broadwayi doslova „boom“ – muzikál RENT, jehož autorem je Jonathan Larson.

image

ČLÁNEK

HVĚZDA ČARODĚJKY TOMÁŠ VANĚK: NOMINACE NA THÁLII.

Prestiž zpěváka Tomáše Vaňka v muzikálovém nebi prudce stoupá! Hvězda světového muzikálového hitu Čarodějka (Wicked), který s velkou pompou nedávno odstartoval v pražské GoJa Music Hall, získal další velkou pochvalu.

image

ČLÁNEK

MUZIKÁLOVÝ FEŠÁK LÁKA NAHOTOU

Herec a zpěvák Tomáš Vaněk má rozhodně veliký smysl pro humor. Podobně jako mnohé zpěvačky, co se snaží získat lajky a followery svou nahotou, i on pojal pozvánku na svůj charitativní koncert lehce… lechtivě. 

image

VIDEO ROZHOVOR

ŽÁRLIVOST NA SCÉNĚ FANTOMA OPERY

„Je to společnost hereček a zpěvaček. Občas tečou nervy a dostavuje se hysterie,“ prozradil jeden ze stávajících Raoulů Tomáš Vaněk

image

ROZHOVOR

TOMÁŠ VANĚK: PŘÁL BYCH SI, ABY MI TO SKVĚLÉ OBDOBÍ VYDRŽELO CO NEJDÉLE

Kdo z nás by neznal Fantoma opery, tajemnou postavu světoznámého muzikálu Andrew Lloyd Webera, která pod maskou ukrývá svou zohyzděnou tvář i zmrzačenou duši…  A právě představitel Raoula  – Tomáš Vaněk – je tím, koho jsem si pozvala k dalšímu rozhovoru.  

image

ROZHOVOR

TOMÁŠ VANĚK: DO DIVADLA PŘIVEZU I PRVNÍ MUZIKÁLOVOU ZKUŠENOST

Tomáš Vaněk, je hereckým a pěveckým talentem, který má své kořeny nedaleko Mnichova Hradiště, přesněji v Jivině. Za svou osmiletou kariéru ho znají nejen příznivci divadla, ale také filmu. A tento pátek zazpívá v hradišťském divadle.

image

© 2022 TOMÁŠ VANĚK

KONTAKT

ZPĚT NAHORU