AKTUÁLNÍ VÝBĚR ČLÁNKŮ A ROZHOVORŮ

Kontakt pro média:

MgA. Petra Srbová

TELEFON
+420 737 945 208


EMAIL
tomasvanek.info@gmail.com


PRO ZAJÍMAVOST:

Vůbec první větší mediální zmínka o Tomášovi je z roku 2009, kdy s ním vyšel rozhovor v časopisu pro teenagery COSMOGIRL. 
Otištěnou stránku si můžete přečíst po rozkliknutí obrázku právě zde. 

image

VIDEO ROZHOVOR

HOST DNE NA PRAHA TV

Tomáš byl hostem Martina Severy v pravidelném pořadu Praha TV Host dne. Povídali si nejen o Tomášově životě, ale i koncertu "Mé lásky" v Hudebním divadle Karlín, který se uskutečnil v květnu 2022.

image

AUDIO ROZHOVOR

MUZIKÁL EXPRES

Výlety do světa hudebního divadla a filmu. Druhá část (od 21:50 min) bude patřit rubrice "Muzikál a já". Hostem bude muzikálový herec a producent Tomáš Vaněk.

image

VIDEO ROZHOVOR

VE FILMU ZA ŠPRTA, V REALITĚ DĚLAL REPARÁTY

Rozhovor Tomáše Hrnčíře s Tomášem Vaňkem.. Jaké to je být hvězdou muzikálu a jak se na představení připravuje? Co obnáší studium na DAMU? Byl Tomáš Vaněk, který hrál také šprta Martina ve filmu Gympl, opravdu premiantem třídy? 

image

ČLÁNEK

VÁNOČNÍ KONCERT ZDARMA PRO DĚTI A SENIORY

Herec a zpěvák Tomáš Vaněk připravil svůj sólový vánoční koncert, který se uskuteční v sobotu 18. 12. ve Sboru českých bratří v Mladé Boleslavi. Koncert se rozhodl Tomáš zdarma zpřístupnit všem seniorům nad 65 let a dětským domovům.

image

VIDEO ROZHOVOR

MILOVNÍK Z ČARODĚJKY VANĚK: NUCENÁ PAUZA PŘIŠLA VHOD

Zpěvák a herec Tomáš Vaněk, který se od 3. září vrací do role milovníka Fyiera v muzikálovém hitu Čarodějka, byl rád, že mu pandemie a nucená divadelní pauza poskytla čas, který věnoval nemocné mamince. Podívejte se na video!

image

ČLÁNEK

MUZIKÁLOVÁ HVĚZDA TOMÁŠ VANĚK:
TENTOKRÁT TROCHU JINAK

Herec a zpěvák Tomáš Vaněk připravuje v Theatre Royal na dva sobotní podzimní večery 23. 10. a 13. 11. 2021 unikátně intimní, interaktivní koncertní sólo show za doprovodu klavíristy Young Jerry Lee.

image

ČLÁNEK

VANĚK JE MUZIKÁLOVÝ HEREC ROKU. PORAZIL I VOJTU DYKA!

„Chvíli jsem myslel, že se mi to zdá, ale opravdu jsem převzal cenu, kterou udílí 15 divadelních kritiků a publicistů, a to jako Muzikálový herec roku 2018! Velmi si toho vážím a děkuji!“  

image

ROZHOVOR

TOMÁŠ VANĚK: LÉTAT, ČI STÁT? CO SI MÁŠ PŘÁT SPÍŠ?

Před pár lety se na pražské muzikálové scéně objevilo dílo, které je bez nadsázky možné nazvat důležitým milníkem ve vývoji tohoto žánru, a svého času způsobilo na Broadwayi doslova „boom“ – muzikál RENT, jehož autorem je Jonathan Larson.

image

ČLÁNEK

HVĚZDA ČARODĚJKY TOMÁŠ VANĚK: NOMINACE NA THÁLII.

Prestiž zpěváka Tomáše Vaňka v muzikálovém nebi prudce stoupá! Hvězda světového muzikálového hitu Čarodějka (Wicked), který s velkou pompou nedávno odstartoval v pražské GoJa Music Hall, získal další velkou pochvalu.

image

ČLÁNEK

MUZIKÁLOVÝ FEŠÁK LÁKA NAHOTOU

Herec a zpěvák Tomáš Vaněk má rozhodně veliký smysl pro humor. Podobně jako mnohé zpěvačky, co se snaží získat lajky a followery svou nahotou, i on pojal pozvánku na svůj charitativní koncert lehce… lechtivě. 

image

VIDEO ROZHOVOR

ŽÁRLIVOST NA SCÉNĚ FANTOMA OPERY

„Je to společnost hereček a zpěvaček. Občas tečou nervy a dostavuje se hysterie,“ prozradil jeden ze stávajících Raoulů Tomáš Vaněk

image

ROZHOVOR

TOMÁŠ VANĚK: PŘÁL BYCH SI, ABY MI TO SKVĚLÉ OBDOBÍ VYDRŽELO CO NEJDÉLE

Kdo z nás by neznal Fantoma opery, tajemnou postavu světoznámého muzikálu Andrew Lloyd Webera, která pod maskou ukrývá svou zohyzděnou tvář i zmrzačenou duši…  A právě představitel Raoula  – Tomáš Vaněk – je tím, koho jsem si pozvala k dalšímu rozhovoru.  

image

ROZHOVOR

TOMÁŠ VANĚK: DO DIVADLA PŘIVEZU I PRVNÍ MUZIKÁLOVOU ZKUŠENOST

Tomáš Vaněk, je hereckým a pěveckým talentem, který má své kořeny nedaleko Mnichova Hradiště, přesněji v Jivině. Za svou osmiletou kariéru ho znají nejen příznivci divadla, ale také filmu. A tento pátek zazpívá v hradišťském divadle.

image

© 2023 TOMÁŠ VANĚK

KONTAKT

ZPĚT NAHORU